o nas

Przyjazd

Wyjazd

Wybierz Liczbę Gości

2
Dorosłych
bez dzieci
Dorosłych
-
+
Wybierz
Szukaj
left
right
Wyczyść
Zamknij
Wybierz date przyjazdu

Karkonosky Apartamenty

to wynik 18 lat doświadczenia

w branży turystycznej oraz hotelarskiej w kraju i zagranicą. To osiągnięta praktyka zawodu całej struktury hotelarskiej oraz najciekawszych przygód w roli rezydenta biura podróży, przewodnika i licencjonowanego pilota wycieczek. Praca w usługach branży w krajach hiszpańsko języcznych oraz różnych tradycjach i kulturach nauczyła mnie empatii i zaangażowania we wszystko co robię. Egzotyczne podróże, a także w filmowej formie po ulubionej Europie, pozwoliły mi dostrzec potrzebę dbałości zarówno o obsługę klienta oraz wykonywanej usługi.

Wyjątkowi ludzie

których spotkałam na swojej turystycznej drodze

stali się wielokrotnie inspiracją do realizacji planów zawodowych i spełniania marzeń. Liczne podróże po Hiszpanii kontynentalnej, archipelagu wysp oraz działalność turystyczna na Wyspach Kanaryjskich przeniosła mnie na teren tajemniczego Dolnego Śląska. Z pewnością kontynuacja działalności w wynajmie krótkoterminowym oraz obsłudze ruchu turystycznego jest właściwym kierunkiem na przyszłość. Poczucie opieki i dbania o powierzony apartament oraz rzetelne wywiązywanie się z roli zarządcy-opiekuna tworzy zaufaną relację z właścicielem opartą o wspólne dobro klienta.

Chęć dzielenia się zdobytą wiedzą

łączy mnie z rolą mentora

dla studentów jednej z prywatnych uczelni oraz wyjątkowe wyróżnienie bycia częścią projektu książki " Polacy Last Minute" autorki Justyny Dżbik- Kluge zapewniła mnie, że dalsza część turystycznych przygód oraz rozwój zawodowy odbędzie się wśród karkonoskich szlaków.Magicznie bogaty przyrodniczo region umożliwia spędzanie wolnego czasu w atrakcyjnych letnich i zimowych formach. Jeśli chcesz poznać Karkonosze bliżej, również od strony regionalnych smaków nie wahaj się wybrać nocleg w jednym z Karkonosky Apartamenty.

Wybór Karkonosky Apartamenty

to sprawna komunikacja i szybka reakcja na potrzeby gości. 

Funkcjonalność oraz dbałość o szczegóły i udogodnienia każdego apartamentu. Naszym priorytetem jest dbałość o czystość i domową atmosferę. Różne lokalizacje są odpowiedzią na zaplanowane formy spędzania czasu wolnego latem i zimą. Szklarska Poręba jest doskonałym miejscem na poznanie regionu od tradycyjnej i przyrodniczej strony.
Powiększająca się oferta noclegowa jest wynikiem zaufania kolejnych właścicieli oraz zadowolenia i satysfakcji Gości.  Rezerwuj i odpoczywaj.

INSPIRUJĄ NAS GÓRY !
design by : LEMONPIXEL.pl  /  booking by : HOTRES.pl